Інформація про вакантні посади

Історія закладу

Єланецький професійний аграрний ліцей є професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня.

Училище механізації сільського господарства № 10, було створено в с. Єланець наказом Державного Комітету професійно-технічної освіти від 30 червня 1963 року для забезпечення робітничими кадрами сільськогосподарські підприємства. У 1972 році згідно з наказом управління освіти Миколаївської облдержадміністрації, училище стало середнім професійно-технічним училищем. З 1985 року, у зв’язку з реорганізацією, СПТУ – 10 було перейменовано у середнє професійно-технічне училище № 40.

З 1 липня 2003 року училище реорганізовано в Єланецький професійний аграрний ліцей.

За роки існування професійно-технічний навчальний заклад підготував 16360 кваліфікованих робітників для сільськогосподарського виробництва та сфери послуг.

Ліцей здійснює освітню діяльність на підставі Статуту, є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в установах банків, гербову печатку.

Юридична та фактична адреса ліцею: 55501, смт. Єланець, вул. Аграрна (колишня Дзержинського),1

Форма власності: державна. Підпорядкований департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

У своїй діяльності навчальний заклад дотримується законності державної дисципліни і керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про мови», «Про охорону праці», положенням «Про професійно-технічний навчальний заклад», положенням «Про організацію навчально-виховного процесу у ПТНЗ» та іншого нормативно-правовою базою у сфері професійно-технічної освіти.

За останні роки ліцей успішно готує кваліфікованих робітників для Єланецького та прилеглих до нього районів. Особливим попитом користуються інтегровані професії. Поряд з професією учні отримують повну загальну середню освіту. Співпрацюємо з районним центром зайнятості.

Матеріально-технічна база ліцею забезпечує здобуття професій з отриманням повної загальної середньої освіти. Загальна площа навчально-побутових приміщень типової забудови складає 7836 кв. м. (на одного учня 21,2 кв. м) загальна навчальна площа 4081,1 кв. м.( на одного учня 4,2 кв. м.). Для забезпечення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітничих кадрів ліцей має: навчальний корпус № 1 загальною площею 1673,1 кв. м. (14 кабінетів, з них 7 для загальноосвітніх дисциплін, 7 – для спецдисциплін); навчальний корпус № 2 1414,2 кв. м. (3 кабінети спецдисциплін, 3 лабораторії); лабораторний корпус(навчально-виробничі лабораторії - 2 одиниці та 1 майстерня) загальною площею 933,5 кв.м., п’ятиповерховий гуртожиток на 180 місць загального площею 2242,8 кв. м.; їдальня на 90 місць, актовий зал на 120 місць; бібліотека на 60 місць; спортивний зал загальною площею 288 кв. м.; спортивний майданчик – 800кв. м.; навчальний полігон площею 3,5 га; навчальне господарство площею 274,99 га; 10 гаражів, зерносховище на 500 т.

Санітарно-технічний та протипожежний стан приміщень відповідає нормативним вимогам про що свідчить Акт готовності закладу до навчального року.

Проектна потужність ліцею 480 учнів.

Прийом на навчання здійснюється відповідно до укладених договорів на підготовку із замовниками кадрів. Серед основних замовників є: ТОВ «Атіка», СТОВ «Надія», ПП АТД «Гарант», ПСП А/Ф «Авангард», ТОВ «Новий сад», ТОВ «Альянс», ФГ «Гуліна В.А.», ФГ «Гавенко І.В.», ФГ «Саворського», ФГ «Добробут» та інші.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.